logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...TyfloBrno 2002 - městská část Brno - Královo Pole

sraz účastníků v klubovně Střediska pro nevidomé v Brně   start účastníků   první část trasy  - vzhůru po Malátové ulici (Michal Suchý)   první část trasy  - vzhůru po Malátové ulici (Radek Horňák)   studium itineráře (Pavel Ondra)

čekání na tramvaj (Pavel Ondra)   tak už vím, jak dál (František Koplík)   i po sedmdesátce se mi to pěkně vykračuje (Viktor Sedlář)   tak co? Všimne si mne někdo ? (Viktor Sedlář)   čekání na tramvaj (Viktor Sedlář)

konečně je tady a kousek se svezu (Viktor Sedlář)   a teď nevím, jak dál (Jana Homolová)   a jedeme (Zdeněk Jelínek, Jana Homolová)   tak a co teď? (Jozef Budzák)   hurá, kousíček se svezeme (Jozef Budzák)

a co bude dál? (Jana Homolová)   Ježíš! Kde to je? (Jana Homolová)   á, tady tě máme. (Jana Homolová)   kolik metrů, že mám ujít? (Jozef Budzák)   jo, to je ten nový typ výtahů. (Zdeněk Jelínek)

co jste říkala? (Jozef Budzák)   a v cíli nám i uvařili.   hodnotitelé v plné práci (M. Svárovský, R. Konrádová)   hodnotitelé v plné práci (H. Kosová, R. Konrádová)   slavnostní vyhlášení výsledků

Hana Bubeníčková (TyfloCentrum Brno,o.p.s.)   Eliška Hluší (Technické muzeum města Brna - Oddělení pro slepeckou historii)   Svátek měla nejen Eliška Hluší ale i pes Eliška - páreček chutnal   3. místo - Zdeněk Jelínek (Brno)   2. místo - Pavel Ondra (ZŠ pro nevidomé v Brně)

1. místo - Viktor Sedlář (Kladno)   zástupkyně Úřadu městské části Brno Královo Pole - paní Sedláčková   radost z dárků (Pavel Ondra a Michal Suchý - ZŠ pro nevidomé Brno)   obdarovaní soutěžící   hodnocení soutěže (Regina Konrádová)

foto: Mgr. Radek Pavlíček

Výsledky soutěže

  1. místo: Viktor Sedlář (Kladno)
  2. místo: Pavel Ondra (Újezd u Brna)
  3. místo: Zdeněk Jelínek (Brno-Starý Lískovec)

Zpět na TyfloBrno


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-19
Hostováno na WEDOS.CZ