logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...

Volná místa

Úspěšná nezisková organizace s dlouholetou tradicí v oblasti sociálních služeb hledá kandidáta na pozici

TERÉNNÍ PRACOVNÍK PRO DOPROVODY ZRAKOVĚ POSTIŽENÝCH

Naše organizace pomáhá nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.

CO VÁS ČEKÁ?

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY?

VÝHODOU PRO VÁS BUDE, POKUD BUDETE MÍT...

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

DALŠÍ INFORMACE

Životopis a motivační dopis na téma "Proč chci dělat tuto práci?" zasílejte na adresu: pokorna.k@tyflocentrumbrno.cz.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s., se sídlem Brno, Chaloupkova 7, 612 00 zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

pro detašované pracoviště ZNOJMO, úvazek max. 0,5 JEN OZP – CHRÁNĚNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

NÁPLŇ PRÁCE

Administrativní podpora střediska, poskytující terénní a ambulantní sociální služby:

POŽADUJEME

NABÍZÍME

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

pro detašované pracoviště ve Znojmě jen pro OZP, CHRÁNĚNÉ PRACOVNÍ MÍSTO na částečný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE

POŽADUJEME

NABÍZÍME

Vyhledávání

Regionální střediska

TyfloCentrum Brno na Facebooku TyfloCentrum Brno HapAtelier na Facebooku HapAtelier

Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.

Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).

Dárci

Děkujeme za podporu.

Pravidelně nás dotují

Doporučujeme

Dotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.